Coaching

zobacz co możemy zrobić razem dla Ciebie

Coaching

N

Czujesz, że chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz jak i zastanawiasz się, od czego zacząć?

N

Czy czujesz, że ciągle czegoś Ci brakuje mimo, że codziennie realizujesz mnóstwo zadań ze swojej listy “to do”?

N

Czy chciałabyś żyć tak jak inne kobiety z Twojego otoczenia, ale czujesz że nie dałabyś rady bo za mało wiesz, umiesz albo po prostu się boisz?

Chociaż raz odpowiedziałaś sobie TAK?

 

To znaczy, że coaching jest dla Ciebie.

Jeżeli nadal się zastanawiasz to pozwól, że przytoczę Ci historię dnia pewnej kobiety...

Wstajesz rano i wiesz że przed Tobą kolejny dzień pracy, a czujesz że musisz się do tego zmusić. Pijesz rano kawę, jesz śniadanie w biegu i nakręcasz się do działania.

Wybiegasz z domu z niepełnym makijażem, bo trzeba było jeszcze wyprowadzić psa na spacer.

Wsiadasz do samochodu i na światłach malujesz rzęsy, nie zauważasz że jest zielone światło i denerwujesz się na kierowcę za Tobą, który trąbi jak szalony.

Myślisz sobie, że on nie rozumie że miałaś ciężki poranek, a przecież nie możesz wejść do pracy bez makijażu.

Jest 8:37, a Ty jesteś już zła.

I zamiast zacząć pracę z uśmiechem, zastanawiasz się co zrobiłaś nie tak rano…

Dlaczego kolejny raz z rzędu nie zdążyłaś się pomalować w domu albo jak ostatnio nastawić prania i idziesz do pracy w tej samej bluzce trzeci dzień z rzędu..

Zaczynasz myśleć, ale nagle wpada szef i mówi Ci że musisz przygotować prezentację, bo Asia jest chora i Ty ją musisz zastąpi.

Jest 9:08, a Ty już wiesz, że do długiej listy zadań musisz dołożyć kolejne i na pewno nie wyjdziesz z pracy o zwykłej porze (znowu!). Twoja frustracja z rana wzrasta i myślisz sobie, że mogłabyś odmówić, ale przecież od roku czekasz aż szef Cię doceni i da upragniony awans. Może tym razem Cię pochwali.

Między jednym zadaniem a drugim odbierasz telefony od męża, mamy i dzieci. Każdy chce Twojej rady albo pomocy. W środku się denerwujesz, ale nie potrafisz im odmówić, bo przecież to Twoja rodzina i powinnaś im pomagać zawsze i wszędzie. Nie ważne, że jesteś w pracy i starasz się zrobić swoje zadania oraz pokazać szefowi, że z łatwością wykonasz dodatkowe projekty.

Wracasz do domu spóźniona. Zamiast się cieszyć, że udało Ci się zrealizować wszystkie tematy w pracy, Ty już jesteś na siebie zła. Wiesz, że nie będziesz miała czasu na przerwę i filiżankę ukochanej herbaty, bo Twoje dzieci muszą być zawiezione na dodatkowe zajęcia.

Jeździsz, robisz zakupy, gotujesz obiad na następny dzień i nie rozumiesz, kiedy mineły te wszystkie godziny.

Czujesz, że jesteś potwornie zmęczona, jest Ci przykro, że nikt nie zapytał jak Ci minął dzień.

Jesteś zła i chcesz wybuchnąć, ale nie wiesz dlaczego. A może wiesz tylko nie wiesz co z tym zrobić?

Jak się za to zabrać? Jak sprawić, żeby w ciągu dnia mieć więcej czasu dla siebie? Jak znowu cieszyć się życiem i być szczęśliwą na własnych zasadach?

Czy widzisz siebie w tej historii?

To jest historia moja i moich klientek. Napisałam ją żeby pokazać Ci, że może być inaczej. Ja i moje podopieczne jesteśmy już na innym etapie. Nie zawsze jest kolorowo, ale ważne jest żeby wiedzieć dlaczego tak jest. Czemu jesteś zła i sfrustrowana w trakcie każdego dnia.
To daje możliwość zmiany nawyków, poprawy jakości życia i przede wszystkim postawienia siebie wyżej w hierarchii osób do zaopiekowania.

I to właśnie dzieje się na coachingu ze mną.
marta-orlinska-coaching1
Jak pracujemy?
Na pierwszym spotkaniu ustalamy zasady współpracy, wspólnie wybieramy cel na którym będziem pracować przez kolejne spotkania.

To ja czuwam nad strukturą i czasem poszczególnych spotkań. Wybieram narzędzia wspomagające Twój proces zmiany.

Towarzyszę Ci w Twoje drodze do samej siebie, do tego czego naprawdę chcesz. Atmosfera wzajemnego zaufania, dyskrecji, empatii oraz ciepła i nie osądzania sprzyja zdjęciu z Ciebie różnych warstw “cebuli”. Możesz się im dogłebnie przyjrzeć i wybrać które zostają z Tobą bez zmian, które chcesz rozwijać, a których już nie potrzebujesz.

Po programie będziesz wiedziała czego chcesz w obszarze, nad którym pracujemy.

Znajdziesz etapy, które Cię do tego doprowadzą.

Zobaczysz czego nie potrzebujesz i jak wiele odpowiedzi miałaś w sobie tylko nie umiałaś po nie sięgnąć przez mnogość stereotypów, obowiązków i oczekiwań krążących każdego Ciebie wokół Ciebie.

Nauczysz się tego, że akceptacja siebie nie ma nic wspólnego z pewnością siebie. Zrozumiesz, że lepszą opcją jest zdefiniowanie swoich strachów i bolączek. Dopuszczenie ich do siebie jako czegoś naturalnego. I zrozumiesz, że życie z tymi emocjami według Twoich zasad doprowadzi Cię bardzo szybko do realizacji nawet najbardziej odjechanych marzeń!

To co wpadasz na coaching do mnie?

Pozwól, że wytłumaczę Ci jeszcze kilka kwestii technicznych

  • Program trwa 12 tygodni
  • To 6 spotkań 60 minutowych
  • Spotykamy się regularnie co 2 tygodnie
  • Możesz wybrać opcję: online lub na żywo
  • Po każdym spotkaniu dostajesz 1-3 zadania do zrealizowania
  • Płatność z góry: 1800 zł brutto
  • Wystawiam fakturę

Kim jestem?

Jestem Marta i pomogę Ci zadbać o siebie

Od lat pracuję z kobietami. Moja kariera w korporacji potoczyła się bardzo szybko. Od najniższego szczebla do kadry zarządzającej.

Tworząc swoje zespoły stawiałam przede wszystkim na kobiety. Towarzyszenie  w ich  rozwoju,zmianie, zdobywaniu nowych kompetencji, a przede wszystkim pomaganie im w wydobyciu wnętrza na światło dzienne zawsze mnie fascynowało.

Mam na koncie setki godzin na sali szkoleniowej oraz tysiące godzin pracy jeden na jeden. To pozwoliło mi nauczyć się tego jak rozmawiać z kobietami w atmosferze wzajemnego zaufania, szczerości i pracy na głębszych poziomach. Już wtedy zajmowałam się coachingiem, nie wiedząc że tak się to nazywa.

Postanowiłam ugruntować swoje kompetencje. W 2018 roku skończyłam Szkołę Coachingu i później Szkołę Team Coachingu w HPR Group. W tym samym roku podeszłam do certyfikacji w Międzynarodowej Federacji Coachy ICF i obecnie mam licencję coacha na poziomie ACC i jestem wpisana do ogólnoświatowego rejestru zawodowych coachy. Dzięki temu kobiety, z którymi pracuje mogą czuć się bezpiecznie i zawsze mogą sprawdzić jakie zasady i prawo mnie obowiązuje. Chemię skończyłam lata temu, a obecnie jestem na IV roku psychologii. Robię to dla siebie i Ciebie.

UWAGA! Praca ze mną do łatwych nie należy. Nie działam powierzchownie. Szukam małej szparki przez którą mnie wpuścisz do środka tak żebyśmy wspólnie wydobył na światło dzienne to co w Tobie najlepsze. Nie na chwilę, ale na zawsze!

To co działamy?

marta-orlinska-coaching2

Odzyskaj radość z życia i bądź szczęśliwą kobietą na własnych zasadach.

Uwierz mi, to jest w zasięgu Twojej ręki. Z chęcią będę towarzyszyć Ci w tym procesie.
Jeśli chciałabyś, abym towarzyszyła Ci w tym procesie, zapraszam do kontaktu:  kontakt@martaorlinska.pl 

Opinie klientów

Chciałabym Ci baaaardzo serdecznie podziękować za pomoc w rozwoju mojej osoby i firmy. Dzięki Tobie nauczyłam się słuchać,  rozmawiać i wyciągać trafne wnioski. Niby takie proste tematy a nie zdawałam sobie sprawy jak duże mam deficyty i jak prowadzić konwersacje z pozytywnym rozwiązaniem sprawy. Nie tylko dla mnie ale i dla Klientki. Dziękuję jak pomoc merytoryczną,  mentalną i duchową… Gdy miałam chwile załamania i bezsilności… co dalej, w którą stronę pójść, co zrobić aby firma nabrała tempa… Ty wysłuchałaś i dałaś konkretne rady, które mogłam od razu wdrożyć w życie. Wiele pracy,  przełamania się,  zmiany myślenia czekało mnie podczas szkolenia ale wiesz co , było warto… Jeszcze raz DZIĘKUJĘ….
Diana

Praca z Martą to wyjątkowa okazja do obserwacji jak profesjonalnie poruszać się w świecie biznesu. Ponadprzeciętny zasób wiedzy, wieloletnie doświadczenie w negocjacjach i w pracy z ludźmi sprawiają, że z dużą łatwością podejmuje szybkie i trafne decyzje. Często działa w sposób niestandardowy lecz zawsze z kobiecym wdziękiem i szacunkiem dla ludzi. Zawsze skoncentrowana na celu i na realizacji planu. Z „filmową swobodą” potrafi realizować zaplanowane zadania. Ostrzegam jednak, że praca z nią wymaga ciągłego i maksymalnego skupienia.
Jacek Zygmunt