O mnie

 poznajmy się lepiej

Cześć, jestem Marta!

Jestem praktykiem tworzenia biznesu poprzez inwestowanie w nieruchomości i zarabianie na nim!

Pomagam kobietom spełnić marzenia o niezależności finansowej poprzez odpowiednie dobranie sposobu inwestowania w nieruchomości lub strategię działania w Twoim własnym biznesie.

Na podstawie Twoich zasobów, talentów, doświadczenia nauczę Cię jak tworzyć skuteczne plany działania w biznesie i nieruchomościach, które wyeliminują z Twojego życia stres związany z brakiem wpływów na konto!

Od etatu do własnego biznesu…

Blisko 11 lat pracy na etacie w koncernach farmaceutycznych to ponad 1000 godzin szkoleń jeden na jeden, ponad 100 kampanii produktowych, których realizacja dawała moim zespołom sprzedażowym najwyższa miejsca w rankingach.
Strategie, szkolenia sprzedaż, negocjacje, komunikacja… tego się tam nauczyłam. Uwielbiam przekazywać innym to co potrafię.
Aktualnie prowadzę swoją własną firmę w kompletnie nowej dla mnie branży. Nieruchomości, remonty, fachowcy – mówili mi, że ta branża się kończy, że to nie jest branża dla kobiet. A ja po pierwszych 9 miesiącach w nieruchomościach, w której podobno Rynek jest już wysycony odnoszę sukcesy. Jak to możliwe? Wykorzystuję w niej schematy i struktury biznesowe, które poznałam w praktyce lub sama byłam ich twórcą.

Kocham swoją pracę

Kocham swoją pracę za to, że codziennie dzieje się coś nowego. Kiedyś prawie codziennie wkładałam szpilki, aktualnie robię to wtedy kiedy sprzedaje lub kupuję jakąś nową inwestycję. Częściej wybieram trampki, by biegnąc z jednej inwestycji na drugą nie połamać sobie nóg o kable i gruz. Bo najpierw musimy zburzyć ściany, wyrwać kable i dopiero potem tworzymy nowe, piękne wnętrza. Uwielbiam ten efekt WOW przed i po. Tak samo lubię patrzeć jak kobiety wzrastają w swoich biznesach, rozwijają się, bo działają! Moją misją jest sprawić, żeby więcej kobiet skutecznie i bez kompleksów prowadziło dochodowe biznesy i z sukcesami inwestowało w nieruchomości..

Jestem fanką pracy na żywo z kobietami

Jestem fanką pracy na żywo z kobietami, które potrzebują konkretnej strategii i planu działania w biznesie i nieruchomościach. Pracuje z kobietami, które potrzebują burzy mózgów, z której wynikają konkretne liczby i działania do wdrożenia. Wierzę w to, że każdy biznes potrzebuje ułożenia go według odpowiedniego schematu – począwszy od Twoich zasobów, talentów, doświadczenia, przez badanie Rynku, konkurencji, stworzenie strategii produktowej, marketingowej i sprzedażowej, aż po plan działania dostosowany do celów, które chcesz osiągnąć w wyznaczonym czasie.
Moja firma zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości według strategii, które dobrałam do swoich zasobów, wiedzy oraz możliwości czasowych i finansowych. Wykorzystuje w niej wiedzę na temat biznesu, a teorię związaną z nieruchomościami wdrażam od razu, działam, realizuje i zdobywam niezależność finansową krok po kroku kupując mieszkania po okazyjnych cenach, remontuję je, wykańczam pod klucz, wynajmuję lub sprzedaję z zyskiem minimum 30 000.

Tutaj możesz zobaczyć stronę przedstawiającą moje aktualne realizacje.

 

niezbędnik bizneswoman
Niezbędnik Bizneswoman

Z myślą o kobietach, które prowadzą swoje biznesy (lub chcą je prowadzić) stworzyłam Niezbędnik Bizneswoman.

Chcę, żebyś sama przed sobą sprawdziła na jakim etapie jest Twój biznes czy też Twój pomysł na prowadzenie własnej firmy.

Pobierz Niezbędnik Bizneswoman i poukładaj swój biznes tak, aby wreszcie zaczął zarabiać!

Jeżeli Ty też chciałabyś opracować swoją indywidualną strategię inwestowania w nieruchomościach lub stworzyć plan działania w swoim biznesie to umów się na rozmowę i razem ustalimy dalsze kroki.