Konsultacje indywidualne

zobacz co możemy zrobić razem dla Twojego biznesu

Konsultacje indywidualne

N

Chcesz otworzyć swoją firmę i myślisz o tym już jakiś czas, ciągle poszukujesz informacji, a w gąszczu porad sama już nie wiesz co jest dobre a co nie?

N

Zamiast spodziewanych odpowiedzi czujesz coraz większe zmęczenie i frustrację?

N

Jeżeli ciągle szukasz informacji jak zacząć inwestować w nieruchomościach i wydaje Ci się, że nadal czegoś nie wiesz - pomogę Ci wystartować z sukcesem na tym rynku.

Czy to dotyczy Ciebie? Zobacz jak mogę Ci pomóc!

Konsultacje indywidualne

Konsultacje ze mną pokażą Ci w którą stronę iść i czy powinnaś jeszcze coś robić, żeby wystartować!

Dowiesz się, jakie są główne składowe prowadzenia dochodowego biznesu. Co już masz, a czego jeszcze potrzebujesz i skąd to wziąć.
Z gąszcza rzeczy, które robisz każdego dnia wybierzemy te działania, które przyniosą Ci pożądany efekt!

 

Wyeliminujesz swoje przekonania dotyczące tego, że aby założyć swoją firmę albo zacząć inwestować w nieruchomości najpierw trzeba skończyć milion kursów i być specjalistką w każdej gałęzi tego procesu. Pokażę Ci, że praktyka i działanie dają więcej niż ciągłe wertowanie teorii i czekanie na odpowiedni moment.

 

Skupimy się na zbadaniu Twoich zasobów, kompetencji oraz wartości. Nie będziemy wróżyć z fusów tylko przefiltrujemy Twoje potrzeby
i oczekiwania przez takie wskaźniki jak pieniądze i czas.

 

Dostaniesz motywację do działania i sięgania odważnie po swoje marzenia. Twoje strachy wstawimy do kąta, a obawom podziękujemy za współpracę.

 

Pogadamy o tym, że prowadzenie swojej firmy czy też inwestowanie w nieruchomości może być naprawdę przyjemne, jeżeli tylko odważysz się działać. Daje też realne efekty, co Potwierdzają to wyniki mojego biznesu. W dwa lata stworzyłam dwie firmy oraz założyłam spółkę, które w swoim portfelu posiadają ponad 25 nieruchomości. Zysk rzędu 50 000 zł na jednej transakcji oraz pasywny dochód miesięczny na poziomie 12 000 zł dają mi niezależność finansową, o której zawsze marzyłam.

 

Też tak chcesz?

Masz już wszystkiego dość, przeczytałaś mnóstwo specjalistycznych książek i odbyłaś szereg szkoleń?

Potrzebujesz pomocy w ruszeniu lub zmianie postawy?

Chcesz zacząć działać konkretnie i kobieco i spełniać swoje marzenia?

Zrób pierwszy krok i umów się na konsultacje indywidualne!

Zależy mi na tym, żeby kobiety prowadziły biznesy takie na jakie zasługują.

Od lat pracuję z kobietami. Jestem praktykiem biznesu, certyfikowanym coachem ICF na poziomie ACC oraz studentką IV roku psychologii.

Wierzę w to, że kobiety mają mnóstwo zdolności i talentów, które choć oczywiste, rzadko są wykorzystywane w biznesie w odpowiedni sposób.

Chciałabym Ci pokazać w czym jesteś dobra, jak to wydobyć
i następnie jak to wdrożyć w Twojej firmie.

Podejmij działanie i zrób pierwszy krok. Umów się na wspólne konsultacje i zacznij pracować nad rozwojem Twojego biznesu!

 

 

Kim jestem?

Nazywam się Marta Orlińska i jestem praktykiem tworzenia biznesu

Mam dwie swoje firmy i jedną spółkę. Stworzyłam te dochodowe biznesy w niecałe 2 lata wykorzystując przy tym sprawdzone schematy i skuteczne struktury biznesowe. Poznałam je w praktyce lub sama byłam ich twórcą w trakcie 11 lat pracy na etacie
w koncernach farmaceutycznych.

Tysiące godzin przeprowadzonych szkoleń sprzedażowych, ponad 100 kampanii produktowych, których realizacja dawała moim zespołom sprzedażowym najwyższa miejsca w rankingach!

Dwa lata temu całkowicie zmieniłam swoje życie i branżę. Wymagało to odwagi, ale przede wszystkim wiedzy i praktyki biznesowej, które pozwoliły mi osiągnąć wolność finansową w te 730 dni:

  • kupić 25 mieszkań inwestycyjnych na rynku wtórnym i pierwotnym
  • przeprowadzić 16 remontów, w tym jednego pod nadzorem konserwatora zabytków,
  • zarabiać 50 000 zł na sprzedaży mieszkań wyremontowanych pod klucz,
  • kupić mieszkanie w poniedziałek i sprzedać je w piątek zarabiając na tym 20 000 zł
  • stworzyć nową strategię najmu, która daje mi dochód pasywny na poziomie 12 000 zł miesięcznie

Jestem certyfikowanym coachem International Coach Federation na poziomie ACC i na studentką IV roku psychologii. Te kompetencje usprawniają moje kontakty biznesowe oraz wpływają na skuteczność mojej pracy z klientkami przy rozwoju ich biznesów oraz ich samych.

Mam apetyty na więcej, bo to początek realizowania mojej wizji biznesu!

Czy Ty też możesz to osiągnąć? Tak, ale potrzebujesz do tego wiedzy!
Uczyłam się biznesu przez wiele lat, popełniając przy tym wiele błędów. Jeśli chcesz ich uniknąć i dostać tę wiedzę podaną Konkretnie i Kobieco to zapraszam do współpracy!  kontakt@martaorlinska.pl 

Opinie klientów

Ta kobieta to istny wulkan pozytywnej energii.

Współpracę z Martą polecam na każdym polu działania.
Przy pierwszym spotkaniu i rozmowie potrafi odkryć największe zakamarki Twojej osobowości, a z każdą kolejną konsultacją dowiadujesz się o sobie więcej i więcej i więcej…

Oprócz naprawdę rzadko dziś spotykanej ilości pozytywnej energii, uśmiechu, niesamowitego podejścia do człowieka – Marta jest prawdziwą profesjonalistką i PERFEKCJONISTKĄ we wszystkim, co robi.

Nad konsultacją z Martą nie ma się w ogóle, co zastanawiać – po prostu trzeba iść, a potem nie będziesz chciał/a kończyć. Uwaga – to uzależnia!

Joanna Kowalska

Z Martą współpracuje już ponad pół roku, ilość jej projektów w tym czasie jest imponująca!

W parze z ilością idzie także wysoka jakość. Marta to nie tylko świetny przedsiębiorca, ale przede wszystkim super człowiek! Polecam w 100% !

Jan Woś

Praca z Martą to wyjątkowa okazja do obserwacji jak profesjonalnie poruszać się w świecie biznesu.

Ponadprzeciętny zasób wiedzy, wieloletnie doświadczenie w negocjacjach i w pracy z ludźmi sprawiają, że z dużą łatwością podejmuje szybkie i trafne decyzje.

Często działa w sposób niestandardowy lecz zawsze z kobiecym wdziękiem i szacunkiem dla ludzi. Zawsze skoncentrowana na celu i na realizacji planu. Z „filmową swobodą” potrafi realizować zaplanowane zadania. Ostrzegam jednak, że praca z nią wymaga ciągłego i maksymalnego skupienia.

Jacek Zygmunt

Chciałabym Ci baaaardzo serdecznie podziękować za pomoc w rozwoju mojej osoby i firmy.
Dzięki Tobie nauczyłam się słuchać,  rozmawiać i wyciągać trafne wnioski. Niby takie proste tematy a nie zdawałam sobie sprawy jak duże mam deficyty i jak prowadzić konwersacje z pozytywnym rozwiązaniem sprawy. Nie tylko dla mnie ale i dla Klientki.
Dziękuję jak pomoc merytoryczną,  mentalną i duchową…

Gdy miałam chwile załamania i bezsilności… co dalej, w którą stronę pójść, co zrobić aby firma nabrała tempa… Ty wysłuchałaś i dałaś konkretne rady, które mogłam od razu wdrożyć w życie.

Wiele pracy,  przełamania się,  zmiany myślenia czekało mnie podczas szkolenia ale wiesz co , było warto…
Jeszcze raz DZIĘKUJĘ….

Diana