Konsultacje biznesowe

zobacz co możemy zrobić razem dla Twojego biznesu

Konsultacje biznesowe

N

Prowadzisz swój biznes jakiś czas, wkładasz w to każdą wolną chwilę, każdą złotówkę, łapiesz każdą możliwość działania, czujesz że zrobiłaś już wszystko?

N

Zamiast spodziewanych efektów czujesz coraz większe zmęczenie i frustrację?

N

Mówili Ci, że wystarczy znaleźć swoją pasję i to już przepis na zyskowny biznes?

Czy to dotyczy Ciebie? Zobacz co możemy razem zrobić dla Twojego biznesu

Konsultacje biznesowe

Konsultacje ze mną pokażą Ci praktyczną stronę prowadzenia swojej firmy.

Dowiesz się, jakie są główne składowe prowadzenia dochodowego biznesu. Z gąszcza rzeczy, które robisz każdego dnia wybierzemy te działania, które przyniosą Ci zysk.

Wyeliminujesz swoje przekonania dotyczące tego, że w biznesie ciągle trzeba robić coś nowego.

Skupimy się na zbadaniu Twoich strategii sprzedażowych, produktowych lub marketingowych. Nie będziemy wróżyć z fusów tylko przefiltrujemy Twoją strategię przez konkretne liczby i wskaźniki.

Pokażę Ci, że konsekwencja w biznesie daje realne efekty, co potwierdzają wyniki mojego biznesu. W rok zbudowałam firmę, która w swoim portfelu posiada ponad 10 nieruchomości. W tej zupełnie dla mnie nowej branży osiągam dochód rzędu 50 000 na jednej transakcji.


Moje klientki trafiają do mnie kiedy mają już wszystkiego dość, przeczytały mnóstwo specjalistycznych, biznesowych książek i odbyły szereg szkoleń.  Ciężko pracują, a nie widzą efektu.

Wspólna praca powoduje, że moje klientki robią wielke oczy, kiedy uświadamiają sobie, co jest kluczowe, żeby osiągnąć sukces w biznesie. Są zdziwione, że nikt im wcześniej tego nie powiedział. Zaczynają pracować w kierunku, który razem wybrałyśmy. Wiedzą do czego zmierzają, ile to będzie kosztowało czasu i pieniędzy. Uświadamiają sobie, że konkretny kierunek i konsekwencja w działaniu to składowe niezależności finansowej. Doprecyzowanie konkretnej strategii, zbadanie Rynku, konkurencji, że cena usług lub produktów jest na poziomie, który nareszcie przynosi Ci zysk.

Zależy mi na tym, żeby kobiety prowadziły biznesy takie na jakie zasługują.

Wierzę w to, że kobiety mają mnóstwo zdolności i talentów, które choć oczywiste rzadko wykorzystywane w biznesie w odpowiedni sposób. Chciałabym Ci pokazać w czym jesteś dobra, jak to wydobyć i następnie jak to wdrożyć w Twojej firmie.

Podejmij działanie i zrób pierwszy krok. Umów się na wspólne konsultacje i zacznij pracować nad rozwojem Twojego biznesu!

Kim jestem?

Nazywam się Marta Orlińska i jestem praktykiem tworzenia biznesu

 

Blisko 11 lat pracy na etacie w koncernach farmaceutycznych to ponad 1000 godzin szkoleń jeden na jeden, ponad 100 kampanii produktowych, których realizacja dawała moim zespołom sprzedażowym najwyższa miejsca w rankingach!

Aktualnie prowadzę swoją własną firmę w kompletnie nieznanej mi branży. Wykorzystuję w niej schematy i struktury biznesowe, które poznałam w praktyce lub sama byłam ich twórcą. W 9 miesięcy udało mi się: 

  • kupić 5 mieszkań inwestycyjnych,
  • zarobić prawie 50 000 w 5 miesięcy na sprzedaży jednego z nich,
  • wynajmować na doby apartament z 95% obłożeniem od początku jego istnienia i mieć pasywny dochód.

Mam apetyty na więcej, bo to początek realizowania mojej wizji biznesu!

Czy Ty też możesz to osiągnąć? Tak, ale potrzebujesz do tego wiedzy!
Uczyłam się biznesu przez wiele lat, popełniając przy tym wiele błędów. Jeśli chcesz ich uniknąć i dostać tę wiedzę podaną Konkretnie i Kobieco to zapraszam do współpracy! – kontakt@martaorlinska.pl 

Opinie klientów

Praca z Martą to wyjątkowa okazja do obserwacji jak profesjonalnie poruszać się w świecie biznesu. Ponadprzeciętny zasób wiedzy, wieloletnie doświadczenie w negocjacjach i w pracy z ludźmi sprawiają, że z dużą łatwością podejmuje szybkie i trafne decyzje. Często działa w sposób niestandardowy lecz zawsze z kobiecym wdziękiem i szacunkiem dla ludzi. Zawsze skoncentrowana na celu i na realizacji planu. Z „filmową swobodą” potrafi realizować zaplanowane zadania. Ostrzegam jednak, że praca z nią wymaga ciągłego i maksymalnego skupienia.
Jacek Zygmunt

Chciałabym Ci baaaardzo serdecznie podziękować za pomoc w rozwoju mojej osoby i firmy.
Dzięki Tobie nauczyłam się słuchać,  rozmawiać i wyciągać trafne wnioski. Niby takie proste tematy a nie zdawałam sobie sprawy jak duże mam deficyty i jak prowadzić konwersacje z pozytywnym rozwiązaniem sprawy. Nie tylko dla mnie ale i dla Klientki.
Dziękuję jak pomoc merytoryczną,  mentalną i duchową…
Gdy miałam chwile załamania i bezsilności… co dalej, w którą stronę pójść, co zrobić aby firma nabrała tempa… Ty wysłuchałaś i dałaś konkretne rady, które mogłam od razu wdrożyć w życie.
Wiele pracy,  przełamania się,  zmiany myślenia czekało mnie podczas szkolenia ale wiesz co , było warto…
Jeszcze raz DZIĘKUJĘ….
Diana