Biznes Czas Start

zobacz co możemy zrobić razem, abyś stworzyła wymarzony i dochodowy biznes

Biznes Czas Start

N

Jesteś kobietą, która chce wystartować ze swoim biznesem a do tego potrzebuje konkretnej wiedzy którą sama przerobi w swoim tempie i czasie?

N

Jesteś kobietą, która potrzebuje fundamentów do prowadzenia własnej firmy według określonych i sprawdzonych schematów wybranych z gąszcza dostępnych w sieci ? Chcesz przestać w końcu szperać po to aby zacząć działać i zyskać niezależność finansową?

N

Jesteś kobietą, prowadzącą firmę krócej niż rok i potrzebujesz uzupełnienia wiedzy tam gdzie widzisz, że nie trybi tak jak powinno w dochodowym biznesie? Chcesz zacząć zarabiać, a nie czekać że miną te słynne 2 lata, kiedy to klienci sami pzyjdą?

N

Jesteś kobietą, która ma określony budżet na start swojego biznesu ? Wiesz już co chcesz robić i jedynego czego potrzebujesz to poukładanie tego w atrakcyjną dla klienta ofertę?


Jeżeli chociaż raz odpowiedziałaś sobie TAK to jesteś we właściwym miejscu!

Biznes Czas Start

Przed Tobą program BIZNES CZAS START, który w 6 etapach przeprowadzi Cię krok po kroku do stworzenia podstawowego narzędzia dochodowego biznesu jakim jest oferta dla Twojego klienta.

Skuteczna sprzedaż swoich usług i produktów możliwa jest dzięki określeniu fundamentów jakimi są znajomość swojej grupy docelowej oraz tego jak i ile chcesz zarabiać.

A jak do tego dodasz odpowiedni język komunikacji to Twoja oferta będzie przyciągać Twoich klientów zarówno formą, jaki i tym co dostaną dzięki temu, że skorzystają z Twoich usług i/lub produktów.

 

 

Co Ci to da?

Zadowolonych klientów, którzy będą wiedzieli na czym polega współpraca z Tobą. Przyjdą do Ciebie tylko tacy, do których skierujesz ofertę!

Zapłacą za Twoje usługi i/lub produkty, a Ty dzięki temu zrealizujesz swoje cele biznesowe!

A to oznacza wolność finansową i możliwość spełniania marzeń o podróżowaniu, wybudowaniu domu czy też rozwijaniu swoich pasji!

 

Co dostaniesz?

CZĘŚĆ I – CELE W BIZNESIE, czyli co chcesz w nim osiągnąć?

Przygotujesz solidną bazę celów biznesowych w aspekcie krótko, średnio i długoterminowym, tak żebyś mogła wiedzieć do czego dążysz oraz co, kiedy i jak jest Ci do tego potrzebne!

 

CZĘŚĆ II GRUPA DOCELOWA – czyli kim jest mój idealny klient?

Wyselekcjonujesz swoją idealną grupę docelową, którą będziesz doskonale znała, a Twój idealny klient będzie z niecierpliwością czekał na Twoją ofertę i możliwość zakupu Twoich usług i/lub produktów !

 

CZEŚĆ III KOMUNIKACJA – czyli jak używać języka korzyści tworząc ofertę

Nauczysz się używać języka korzyści przy komunikowaniu swojej oferty, usług, produktów niezależnie od tego jakich kanałów komunikacji używasz, tak aby Twój klient wiedział co dostaje za to co kupuje. Będziesz sprzedawać z przyjemnością bez poczucia wciskania!

 

CZĘŚĆ IV OFERTA – czyli stworzenie Twojej idealnej oferty sprzedaży dla klienta!

Stworzysz atrakcyjnie brzmiącą ofertę dla wyselekcjonowanego przez Ciebie odbiorcy. Twoja oferta będzie przyciągać Twoich klientów zarówno formą, jaki i tym co dostaną dzięki temu, że skorzystają z Twoich usług i/lub produktów.

 

Jak wygląda współpraca?

 

Program jest bardzo elastyczny i dostosowany do Twoich zasobów czasowych oraz tempa pracy i przyswajani wiedzy!

Może trwać od 1 do 4 tygodni.

To Ty wybierasz intensywność współpracy i tempo wykonywania zadań.

I ETAP
Dostajesz prezentację oraz nagranie do CZĘŚĆ I – CELE w biznesie, czyli co chcesz w nim osiągnąć?

II ETAP
Odsyłasz do mnie zadania z CZĘŚCI I i umawiamy się na 45 MINUT spotkania online w celu omówienia tego co zrobiłaś i przekazuję Ci co masz dalej zrobić.

III ETAP
Dostajesz prezentację oraz nagranie do CZĘŚĆ II GRUPA DOCELOWA – czyli kim jest mój idealny klient? Możesz odesłać zadania do mnie celem sprawdzenia.

IV ETAP
Dostajesz prezentację oraz nagranie do CZEŚĆ III KOMUNIKACJA – czyli jak używać języka korzyści tworząc ofertę? Możesz odesłać zadania do mnie celem sprawdzenia.

V ETAP
Dostajesz prezentację oraz nagranie do CZEŚĆ IV OFERTA – czyli stworzenie Twojej idealnej oferty sprzedaży dla klienta!

VI ETAP
Odsyłasz do mnie przygotowaną na podstawie zadań TWOJĄ OFERTĘ i umawiamy się na 45 MINUT spotkania online w celu omówienia tego co zrobiłaś

BONUS!
Do 3 miesięcy po programie możesz się umówić ze mną na dodatkową konsultację celem odpowiedzi na ewentualne pytania do ofert lub jej rozwinięcia.

Chcesz zacząć działać konkretnie i kobieco w biznesie? Zrób pierwszy krok i umów się na 15 minutową bezpłatną konsultację!

Zobaczymy czy energia popłynie w kierunku działania!

Kim jestem?

Nazywam się Marta Orlińska i jestem praktykiem tworzenia biznesu

Prowadzę  dwie swoje firmy.  Stworzyłam te dochodowe biznesy w niecałe 2 lata wykorzystując przy tym sprawdzone schematy i skuteczne struktury biznesowe. Poznałam je w praktyce lub sama byłam ich twórcą w trakcie 11 lat pracy na etacie w koncernach farmaceutycznych.

Tysiące godzin przeprowadzonych szkoleń sprzedażowych, ponad 100 kampanii produktowych. Jedna z nich w 2 tygodnie od wdrożenia zwiększyła dochód firmy o 300 000 zł i wyprzedziła w rankingach największe polskie koncerny!

Teraz pomagam kobietom tworzyć dochodowe biznesy, poprzez program mentoringowy, audyty biznesowe oraz konsultacje indywidualne. Moje klientki przestają się bać rozmawiać o pieniądzach, podnoszą ceny swoich usług i produktów nawet o 100%.

Ich biznesy z etapu na którym dokładają do firmy wchodzą na poziom zwiększenia zarobków nawet o 50 000 zł miesięcznie przy wdrożeniu odpowiednich schematów biznesowych.

Jestem certyfikowanym coachem International Coach Federation na poziomie ACC i na studentką IV roku psychologii. Te wpływają na skuteczność mojej pracy z klientkami przy rozwoju ich biznesów oraz ich samych.

Mam apetyty na więcej, bo to początek realizowania mojej wizji biznesu!

Czy Ty też możesz to osiągnąć? Tak, ale potrzebujesz do tego wiedzy!
Uczyłam się biznesu przez wiele lat, popełniając przy tym wiele błędów. Jeśli chcesz ich uniknąć i dostać tę wiedzę podaną Konkretnie i Kobieco to zapraszam do współpracy!  kontakt@martaorlinska.pl 

Opinie klientów

Do Marty trafiłam za namową mojej koleżanki i zarazem wspólniczki w biznesie. Nie byłam pewna czy to krok w dobrą stronę, bo coaching kojarzył mi się do tej pory raczej z naciąganiem i oszukiwaniem ludzi. Szkolenie tak, to konkretna wiedza którą ktoś chce Ci przekazać ale coaching?… to takie „czary mary” bez konkretów i możliwości zmierzenia czy to działa😉

Jakież było moje zdziwienie już po pierwszej rozmowie z Martą – same konkrety i zadania do wykonania przeze mnie. WOW. Cóż za odmiana.

Okazało się, że coaching z Martą jest lepszy niż szkolenie, bo Marta zmusza do pracy. Nie ma biernego słuchania rad kogoś kto wie lepiej niż Ty. Jest praca własna i ciągłe zadawanie przez Martę trudnych pytań, na które musisz znaleźć odpowiedź. Marta jest prawdziwym coachem, nie podaje rozwiązań na tacy. Ona stoi przy Tobie i pomaga znaleźć kierunek kiedy Ty szukasz najlepszej drogi dla siebie.

Ja zjawiłam się u Marty z ogromną chęcią znalezienia odpowiedzi, w którym kierunku rozwijać swój biznes żeby był dochodowy, zajmował mniejszą część mojego życia niż dotychczas i sprawiał mi radość. Proces okazał się trudniejszy niż myślałam bo dzięki Marcie odkryłam, że jest sporo „ciemnych miejsc” w moim biznesie, które wymagają natychmiastowych zmian. Bałam się ich, ale Marta znów stanęła na wysokości zadania i potrafiła w kilku słowach zmotywować mnie do działania i sprawić, że strach był jakby mniejszy.

Przez kilka kolejnych spotkań pracowałyśmy nad strategią działania (mojego działania) nad rozwojem firmy. Wszystko było jasne i klarowne. Powstał plan kolejnych kroków, które musiałam wykonać aby mój biznes poszedł we właściwym kierunku kilka razy szybciej niż dotychczas.

I… Przyszedł koronawirus. Myślicie, że się poddałam? Marta by mi tego nie darowała. W czasie pierwszego lockdownu pisała do mnie i namawiała do działania. Odczekałam aż pozwolą nam w końcu pracować i ruszyłam w świat z mniejszym impetem ale postanowiłam powoli realizować strategię ułożoną z Martą.

Jestem żywym dowodem, że to działa. Działa zarówno na mój biznes ale także na mnie. Teraz wiem, że każdą decyzję lub pomysł trzeba najpierw na spokojnie policzyć a dopiero później ją realizować  i zadać sobie kilka pytań, które wcześniej zadawała mi Marta.

Z perspektywy czasu nie żałuję ani złotówki wydanej na pracę z Martą oraz żadnej chwili spędzonej na pracy z nią.

Polecam wszystkim, którzy szukają rozwoju i fajnej znajomości na dłużej jak się okazało. Marta nie porzuca swoich „podopiecznych” po zakończonym i zapłaconym fragmencie. Dziękuję Marta!

Marta Przygodzka

Marta podczas cyklu trzech biznesowych konsultacji pomogła mi w ustaleniu nowej strategii cen w mojej firmie, i to takiej strategii, dzięki której obecnie moja firma wykręca przychody pięciocyfrowe co miesiąc!

Kiedy zapisywałam się na spotkania z Martą, czułam że potrzebuję zewnętrznego oka, które pomoże mi wyznaczyć priorytety, zdecydować co i jak dalej rozwijać. No i się nie zawiodłam.

Marta to jest kobieta konkret, z którą nawet Excel nie straszny. To, co poza tym dały mi spotkania z Martą to duże wsparcie, nie tylko biznesowe, ale też mentalne. Pamiętam, że po pierwszym spotkaniu z nią, mimo że jeszcze wtedy byłam totalnie przerażona Excelem, pomyślałam „Wow, takimi ludźmi chcę się otaczać w moim biznesie!”. Dzięki Marta!!!

Katarzyna Wirkus - Molenda

Praca z Martą to wyjątkowa okazja do obserwacji jak profesjonalnie poruszać się w świecie biznesu.

Ponadprzeciętny zasób wiedzy, wieloletnie doświadczenie w negocjacjach i w pracy z ludźmi sprawiają, że z dużą łatwością podejmuje szybkie i trafne decyzje.

Często działa w sposób niestandardowy lecz zawsze z kobiecym wdziękiem i szacunkiem dla ludzi. Zawsze skoncentrowana na celu i na realizacji planu. Z „filmową swobodą” potrafi realizować zaplanowane zadania.

Ostrzegam jednak, że praca z nią wymaga ciągłego i maksymalnego skupienia.

Jacek Zygmunt

Chciałabym Ci baaaardzo serdecznie podziękować za pomoc w rozwoju mojej osoby i firmy. Dzięki Tobie nauczyłam się słuchać,  rozmawiać i wyciągać trafne wnioski. Niby takie proste tematy a nie zdawałam sobie sprawy jak duże mam deficyty i jak prowadzić konwersacje z pozytywnym rozwiązaniem sprawy. Nie tylko dla mnie ale i dla Klientki.

Dziękuję jak pomoc merytoryczną,  mentalną i duchową… Gdy miałam chwile załamania i bezsilności… co dalej, w którą stronę pójść, co zrobić aby firma nabrała tempa… Ty wysłuchałaś i dałaś konkretne rady, które mogłam od razu wdrożyć w życie.

Wiele pracy,  przełamania się,  zmiany myślenia czekało mnie podczas szkolenia ale wiesz co , było warto… Jeszcze raz DZIĘKUJĘ….

Diana